منو

سیاست مرجوعی و عودت

۱ – شرایط و قوانین

۱-۱ برای محصولات دسته قطعات کامپیوتر و تجهیزات ماینینگ مهلت تست ۴۸ ساعت از زمان تحویل می باشد. 

سایر محصولات تا ۷ روز از زمان تحویل مهلت تست دارند.

۲-۱ درصورت رعایت شرایط انصراف از خرید و پس از هماهنگی با هیما شاپ، خریدار می تواند نسبت به ارسال کالا از طریق پست پیشتاز و به آدرس دریافت کننده مورد نظر هیما شاپ اقدام نماید. پس از دریافت کالا توسط هیماشاپ وجه حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت به خریدار مسترد می گردد.

۳-۱ هزینه بسته بندی، ارسال و استرداد کالاهایی که مشمول انصراف از خرید می باشند بر عهده خریدار می باشد.

۴-۱ مسئولیت ارسال به عهده خریدار است و هیماشاپ مسئول مفقودی یا آسیب مرسوله در شرکت پست و تیپاکس نیست.

5-۱ مسئولیت محصولاتی که شامل گارانتی هستند با شرکت گارانتی کننده است.

۲ – ضمانت هماهنگی مشخصات کالا با اطلاعات فنی سایت، سفارش ثبت شده و یا خصوصیاتی مثل رنگ کالا

۱-۲  چنانچه کالای ارسالی با اطلاعات فنی مندرج در سایت مغایرت داشته باشد یا اینکه خصوصیات کالای ثبت سفارش شده با کالای دریافت شده مطابقت نداشته باشد، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت  از زمان دریافت کالا به واحد فنی اطلاع رسانی شود و کالا با هماهنگی واحد فنی و به آدرس مورد نظر این بخش مسترد شود.

۲-۲  هزینه ارسال و استرداد کالاهایی که اشتباها ارسال شده باشند با هیماشاپ می باشد.

۳-۲  در تمامی مواردی که تشخیص وجود مغایرت در کالا بدون باز کردن بسته بندی اصلی کالا و از طریق کنترل مشخصات روی جعبه اصلی کالا امکانپذیر باشد، باید کالا در همان حالت و بدون استفاده یا باز کردن بسته بندی اصلی مسترد گردد. لذا لازم است خریدار قبل از باز نمودن بسته بندی اصلی کالا نسبت به انطباق مشخصات کالای دریافتی با سفارش ثبت شده در حد اطلاعات مندرج روی بسته بندی اصلی کالا اقدام نموده و در صورت مشاهده مغایرت قبل از باز نمودن بسته بندی کالا نسبت به هماهنگی با هیماشاپ جهت استرداد کالا اقدام نماید.

۴-۲  چنانچه مغایرت در خصوصیات باشد (مثلا به جای رنگ مشکی رنگ سفید ارسال شده باشد) همچنان شرایط بند ۲-۳ حاکم خواهد بود و لازم است کالا بدون هرگونه استفاده و دستکاری مسترد گردد. بدیهی است چنانچه کالا مورد استفاده قرار گیرد از ضمانت خارج می گردد.

۳– روند بررسی فنی کالاهای مسترد شده (فقط در مورد کالاهای بدون نمایندگی یا فاقد گارانتی )

۱-۳   پس از دریافت کالا، بخش فنی کالای استردادی را با شرایط و ضوابط اعلامی تطبیق داده و چنانچه واجد شرایط عودت تشخیص داده شود و در صورت تایید وجود مشکل و عدم امکان رفع آن، نسبت به تعویض کالا و یا در صورت عدم موجودی نسبت به استرداد وجه اقدام می گردد. بدیهی است در مورد مشکلات سخت افزاری عودت کالا در صورتی است که امکان رفع مشکل وجود نداشته باشد.

۲-۳   در صورت تایید بخش فنی مبنی بر وجود مشکل درکالا هزینه های رفت و برگشت کالا بعهده هیما شاپ

۳-۳  ملاک عمل هیما شاپ در پذیرش و یا عدم پذیرش ایرادات فنی کالاهایی که دارای مهلت تست هیما هستند، فقط نظر کارشناسی بخش فنی هیما می باشد و در صورت تایید بخش فنی مبنی بر وجود نقص یا ایراد فنی در کالا، آن کالا مشمول ضمانت مربوطه خواهد بود و در صورت عدم تایید نقص یا ایراد فنی، کالای مربوطه مجدداً جهت خریدار ارسال خواهد شد.

۴-چگونگی استرداد کالا توسط خریدار

۱-۴  در صورت نیاز به استرداد کالا به هر دلیل، خریدار ابتدا مراتب را با بخش فنی هیما شاپ مطرح و پس از اخذ راهنمایی و دریافت تاییدیه استرداد و همچنین پس از تکمیل فرم استرداد کالا در سایت، کالای خریداری شده را همراه با کارتن یا جعبه اصلی و کلیه تجهیزات به همراه فاکتور فروش مربوطه از طریق پست پیشتاز و فقط به آدرس مورد نظر بخش فنی ارسال می دارد. در صورت ارسال ناقص لوازم، تجهیزات و مدارک کالا و بخصوص فاکتور فروش و یا آسیب به کالا و لوازم همراه آن، امکان استرداد کالا وجود نخواهد داشت.

۲-۴  استرداد کالا فقط در صورتی امکان پذیر است که به کالا و تمامی لوازم همراه کالا آسیبی وارد نشده باشد. بعبارت دیگر در صورت بروز اشکالات فنی و ظاهری مانند شکستن، آب خوردگی، خط و خش، ضربه دیدگی، استفاده و بکارگیری غیر معمول از کالا و کلیه مواردیکه در نتیجه استفاده نادرست از کالا توسط خریدار ایجاد شود، امکان استرداد کالا را از بین خواهد برد.

۳-۴  لازم بذکر است که هر گونه برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری بر روی جعبه اصلی کالا و یا مخدوش کردن آن امکان استرداد کالا را سلب خواهد نمود.

۴-۴   لازم است که کالای مرجوعی به گونه ای بسته بندی ثانویه و ارسال گردد که در طی حمل به کالا و بسته بندی اصلی آن هیچ گونه آسیبی وارد نگردد، جهت اطمینان از این موضوع خریدار میتواند از همان بسته بندی ثانویه (در صورت سلامت و امکان) یا بسته بندی مشابه آن استفاده نماید.

تبصره : در صورت کنسلی سفارش توسط خریدار، اگر در روزی که کالا به دست هیماشاپ می رسد قیمت کالا کاهش یافته باشد، فقط وجه معادل قیمت کاهش یافته منهای هزینه های پست به خریدار مسترد می گردد. (کالاهایی که در مهلت تست به دلیل نقص مرجوع می شوند شامل این تبصره نمی گردند.)

۶ – موارد دیگر

با توجه به اینکه اولویت هیماشاپ عرضه محصول به مصرف کننده نهایی می باشد لذا در صورت خرید کالا بصورت عمده یا توسط همکاران و عدم امکان تحویل کالا (با توجه به سفارشات مربوط به مصرف کننده نهایی)، هیما شاپ حق دارد بخشی یا کل سفارش مربوط به خریداران عمده و همکاران را کنسل و وجه دریافتی را مسترد نماید،این موضوع حتی در صورت پرداخت وجه و یا تغییرات قیمت کالا هیچ گونه حقی برای سفارش دهنده  ایجاد نمی کند.

توجه: ارسال محصولات هیماشاپ به صورت پیشفرض با پست پیشتاز است که 3 الی 5 روز کاری به طول می انجامد. بعضی از سفارشات بنا به اختیار مشتری با باربری (در صورت وجود) ارسال خواهد شد که مشمول هزینه بالاتری است. لازم به ذکر است به دلیل ارسال کالاها از انبارهای متفاوت مدت زمان ارسال کالا حداکثر 3 روز خواهد بود، چنانچه در این زمان هیماشاپ نتواند کالا را موجود و ارسال نماید سفارش لغو و وجه مسترد خواهد شد.

مسئولیت تاخیر ارسال شرکت پست مربوط به همان شرکت است و از اختیار هیماشاپ خارج است.

کالاهایی که دیده ایید
فیلتر بر اساس شهر محصول
هیماموبایل | مرجع تخصصی خرید آیفون
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
هیماموبایل | مرجع تخصصی خرید آیفون